آدمهای منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدمهای مثبت به زیباییهای طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت! ** از زندگی خود لذت ببرید و قدر ثانیه های خود را بدانید. ** زمان ارزشمند است و ما یکبار بیشتر زندگی نخواهیم کرد. ** زمانی که هیچکس منو باور نداشت … خودمو باور داشتم ….برج ها، آسمان خراش هایی که نمی توانستن ساخته بشوند و ساخته شدند، روشهای درمانی ناشدنی که بالاخره ایجاد شدند، اختراعات غیرممکن که اختراع شدند. همه این ها اول مخلوق ذهن خیالباف کسانی بودن که از نظر بقیه دیوانه خطاب می شدند . ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺨﻨﺪﯾﺪﻥ… ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎﻏﻢ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺑﺨﻨﺪﯾﻢ… ﻣﯿﺸﻪ ﺧﻨﺪﻩ ﻣﺴﮑﻦ ﻣﻮﻗﺘﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ… ﻣﯿﺸﻪ ﻏﻢ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﯾﺎﺩﻣﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﺑﺨﻨﺪﯾﻢ… ﻣﯿﺸﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ… ** ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺨﻨﺪﯾﻦ زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه شما نمیدونید برگه بعدی زندگیه چیه باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی…

     

ورود کاربران

نظرسنجی

نظر شما در مورد وب سایت؟

بررسی دوباره گزینه‌های قبلی شهرداری تهران

  • به گزارش «ایسنا» محمدجواد حق‌شناس در تشریح روند انتخاب شهردار جدید با اولویت‌هایی که شورای شهر تهران در این انتخاب مدنظر قرار خواهد داد، گفت: منطق رفتاری می‌گوید که وقتی در گذشته برای انجام کاری هزینه و وقت صرف شده و مطالعاتی انجام شده است، باید از آنها در آینده نیز استفاده شود. به گفته وی، شورای شهر تهران در انتخاب شهردار جدید مهلت سه‌ماهه‌ای را تعیین کرده تا نهایتا برای انتخاب شهردار جدید به مکانیزمی قاعده‌مند و ضابطه‌مند برسد. عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ۷ ماه قبل نیز برای انتخاب شهردار تهران، شورا بر اساس مکانیزمی قاعده‌‌مند عمل کرد و بر اساس سیاست‌های فراکسیون امید و شورای عالی اصلاح‌طلبان که مطالعات زیادی را انجام داده بودند و تفاهمی که میان اعضای شورا صورت گرفت، نهایتا شهردار تهران انتخاب شد.
  • وی تاکید کرد: ۷ ماه قبل از میان شاخص‌ها و ضابطه‌ها نهایتا به انتخاب ۲۳ نفر رسیدیم و در مرحله بعدی رای‌گیری انجام شد و ۷ گزینه نهایی شدند که از این افراد برنامه درخواست شد و نهایتا با رای‌گیری در شورا، محمدعلی نجفی انتخاب شد. رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رجوع به مطالعه‌های قبلی در فضای جدید منطقی‌ترین کار ممکن است، افزود: باید افرادی که در بررسی‌های قبلی حداقل آرا را به دست آوردند الان نیز مورد مطالعه قرار گیرند و اگر بنا به هر دلیلی شورا در میان افراد به گزینه نهایی خود نرسید، به سراغ حلقه دوم برود.

لینکهای مرتبط

شرکت های همکار

مهندسین مشاور فرآیند معماری

مهندسین مشاور طرح و نوآوری سازه سامان 

شرکت مجری شایان ابنیه مدرن 

 مهندسین مشاور کیمه  هراز  

مهندسین مشاور طرح نقش برج افراز

مهندسین مشاور ایستا برج آسیا

مهندسین مشاور آذین طرح ماهان