آدمهای منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدمهای مثبت به زیباییهای طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت! ** از زندگی خود لذت ببرید و قدر ثانیه های خود را بدانید. ** زمان ارزشمند است و ما یکبار بیشتر زندگی نخواهیم کرد. ** زمانی که هیچکس منو باور نداشت … خودمو باور داشتم ….برج ها، آسمان خراش هایی که نمی توانستن ساخته بشوند و ساخته شدند، روشهای درمانی ناشدنی که بالاخره ایجاد شدند، اختراعات غیرممکن که اختراع شدند. همه این ها اول مخلوق ذهن خیالباف کسانی بودن که از نظر بقیه دیوانه خطاب می شدند . ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺨﻨﺪﯾﺪﻥ… ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎﻏﻢ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺑﺨﻨﺪﯾﻢ… ﻣﯿﺸﻪ ﺧﻨﺪﻩ ﻣﺴﮑﻦ ﻣﻮﻗﺘﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ… ﻣﯿﺸﻪ ﻏﻢ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﯾﺎﺩﻣﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﺑﺨﻨﺪﯾﻢ… ﻣﯿﺸﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ… ** ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺨﻨﺪﯾﻦ زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه شما نمیدونید برگه بعدی زندگیه چیه باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی…

     

ورود کاربران

نظرسنجی

نظر شما در مورد وب سایت؟

خدمات شرکت

 

اهم فعالیت های مهندسی این گروه در زمینه های زیر می باشد :

 

-طراحی معماری و ارائه کانسپت ایده آل به همراه طراحی داخلی و جلوه های ویژه

 

- طراحی و محاسبه سازه های ویژه ، ساختمانهای بلند مرتبهاعم از مسکونی ، اداری ،تجاری ، آموزشی ، و ورزشی و ...

 

- اجرا و نظارت عالیه ، کنترل پروژه ساختمانهای مسکونی ، اداری ، تجاری ، آموزشی ، ورزشی و ...

 

- مشاوره برای امکان سنجی و امکان پذیری پروژه ها

 

- مشاوره در سرمایه گذاری مسکن و ...

 

- ارائه برگه های مورد نیاز شهرداری و نظام مهندسی

 

- طراحی و محاسبه سازه به روش بهینه  (دفتر طراحی و تخصصی استاتیک سازه ) 

 

با توجه به اینکه کشور ایران جزء کشورهای زلزله خیز می باشد ، لذا لازم است در راستای بهبود کیفیت ساختمان اندیشه های نو و پیشرفته ای را در این صنعت لحاظ کرد تا بتوان با بهترین کیفیت ، کمترین هزینه را صرف نمود . حال با پیدایش نرم افزارهای مهندسی سازه در دهه های اخیر رشد چشم گیری در زمینه تحلیل و طراحی سازه ایجاد شده است . نکته مهم در این مسئله این است که بتوان کلیه بندهای لازم در آئین نامه های طراحی و تحلیل را به صورت واقعی به نرم افزار داده تا بتوان نتیجه ایده آل را از آن بدست آورد . لذا شرکت مهندسین مشاور در راستای بهینه سازی صنعت ساختمان با محاسبات دقیق و کاربردی و استفاده از روشی منحصر به فرد که فقط در تخصص گروه سازه ای این شرکت می باشد، توانسته گام مهمی بردارد و مصرف فولاد را 30% تا 40% (در سازه های فولادی ) و 30% الی 50% ( در سازه های بتنی ) نسبت به محاسبات متعارف با رعایت تمام آئین نامه های مصوب کاهش دهد ( مشروط به تائید سازمانهای مرتبط و اساتید نامی و تراز اول).

 

که با توجه به این امر دارای دو مزیت دیگر نیز می باشد، اولاً سرعت انجام کار به علت کاهش مصرف فولاد افزایش می یابد ، ثانیاً این روش به گونه ای است که مقاومت سازه نسبت به ساختمانهای طراحی شده با روش متداول بسیار افزایش می یابد.

 

لینکهای مرتبط

شرکت های همکار

مهندسین مشاور فرآیند معماری

مهندسین مشاور طرح و نوآوری سازه سامان 

شرکت مجری شایان ابنیه مدرن 

 مهندسین مشاور کیمه  هراز  

مهندسین مشاور طرح نقش برج افراز

مهندسین مشاور ایستا برج آسیا

مهندسین مشاور آذین طرح ماهان